II Kongres „Zmiana Edukacji”

II Kongres „Zmiana Edukacji”

Przed nami nowy rok szkolny. Jaki będzie?

Tego nie wie nikt. Nasz nowy świat to świat dla miłośników niespodzianek. Niewiadoma, obok zmiany, stała się naturalną częścią naszego życia.

Podczas II Kongresu „Zmiana Edukacji”, który odbędzie się online, w dniach 29-30 września, spotkamy się z Wami nauczycielami po raz kolejny. Absolutnie nie po to, żeby Wam mówić co i jak robić. Nie po to, żeby wdrażać rozwiązania, na które nie jesteśmy gotowi. Nie po to, żeby krytykować, złościć się i potępiać.

Spotykamy się po to, by spędzić razem cudowne dwa dni. Dni, podczas których porozmawiamy na ważne dla nas wszystkich tematy. Podczas których „sprzedamy” sobie nawzajem fajne, autorskie pomysły. Podczas których powędrujemy daleko, na koniec świata, aby poznać zupełnie inne szkoły i dzięki temu nabrać dystansu do tego co blisko za płotem.

Cieszymy się na to spotkanie. Znowu poczujemy moc i wiarę w zmianę! Wierzymy, że ta moc powędruje do szkół i pomoże nauczycielom i uczniom przeżyć ten nowy rok najlepiej jak to możliwe. W codziennej trosce o wzajemny dobrostan – bez względu na szalony świat dookoła.

Do zobaczenia!

20 sierpnia 2021

Udostępnij