III Konferencja Liczymy się dla edukacji – rusza sprzedaż biletów

III Konferencja Liczymy się dla edukacji – rusza sprzedaż biletów

Rusza sprzedaż biletów na III edycję konferencji „Liczymy się dla Edukacji”, która odbędzie się w dniach 4-6 października 2024 roku we Wrocławiu. To wyjątkowe wydarzenie, organizowane przez Wrocławski Park Technologiczny i Fundację Pro Mathematica, po raz kolejny będzie platformą do wymiany doświadczeń i inspiracji dotyczących przyszłości edukacji w Polsce.

Podczas wydarzenia kontynuowana będzie debata o znaczeniu edukacji, metodach wprowadzania zmian w polskich szkołach oraz wpływie społecznym biznesu i edukacji. Konferencja skupi się na 10 obszarach tematycznych, które opisuje Plan dla edukacji. Będziemy rozmawiać o sytuacji środowiska edukacyjnego, relacji rodziców i szkoły, kompetencjach i edukacji dla przyszłości, szkole jako przyjaznej przestrzeni, ale też ocenach, egzaminach, rozwoju talentów, podstawie programowej oraz kondycji psychicznej w szkole.

Szczególne miejsce poświęcimy też relacji biznesu i edukacji. Konferencji będzie towarzyszyła premiera raportu „Odpowiedzialni za przyszłość”, a jej pierwszy dzień będzie dedykowany dla biznesu i rozmów o jego wpływie społecznym.

Bilety dostępne są w trzech turach sprzedaży, a ich cena będzie stopniowo rosnąć. Nie przegap okazji, aby być częścią tego wydarzenia!

10 czerwca 2024

Udostępnij