Już jest II odcinek podcastu „Kompetencje – jak to robić?”!

Już jest II odcinek podcastu „Kompetencje – jak to robić?”!

Jak rozwijać kompetencje uczniów w szkole? Dlaczego mają one kluczowe znaczenie dla ich przyszłości? Jak tworzyć szkołę, która sprawi, że jej wychowankowie poradzą sobie z wyzwaniami, jakie niesie przyszłość? Właśnie na te pytania odpowiadamy w cyklu podcastów „Kompetencje- jak to robić?”! Naszymi gośćmi są praktycy związaniu z edukacją. W drugim odcinku podcastu Oktawia Gorzeńska wraz z Jędrzejem Witkowskim, prezesem Centrum Edukacji Obywatelskiej, rozmawiają m.in. o budowaniu kultury pracy szkoły, w której mają być rozwijane kompetencje.

Na naszych kanałach, m.in. na YouTube i Spotify, co dwa tygodnie znajdziecie nowy odcinek podcastu z cyklu „Kompetencje – jak to robić?”. Oktawia Gorzeńska i jej goście – eksperci związani z edukacją, będą rozmawiać o tym, dlaczego rozwój kompetencji uczniów, to klucz do budowania szkoły odpowiadającej na potrzeby przyszłości. Słuchając przygotowanych przez nas rozmów, znajdziecie też praktyczne porady dotyczące tego, jak rozwijać kompetencje wśród uczniów. Dajcie nam znać, co sądzicie i o czym jeszcze powinniśmy według was porozmawiać w ramach naszego cyklu!

Zapraszamy do posłuchania kolejnego odcinka cyklu podcastów „Kompetencje – jak to zrobić?”! W drugim odcinku cyklu Oktawia Gorzeńska wraz z Jędrzejem Witkowskim, prezesem Centrum Edukacji Obywatelskiej, rozmawiają m.in. o budowaniu kultury pracy szkoły, w której mają być rozwijane kompetencje.

Słuchaj również na:

21 lipca 2022

Udostępnij