Kompetencje w szkole – jak to zrobić? Porozmawiamy o tym już 4 marca!

Kompetencje w szkole – jak to zrobić? Porozmawiamy o tym już 4 marca!

Weź udział w spotkaniu we Wrocławiu!

Zapraszamy do udziału w dyskusji o przyszłości edukacji! Już 4 marca 2022 roku, o godzinie 17:00, spotkamy się stacjonarnie we Wrocławiu i poruszymy temat kompetencji w szkole. Wydarzenie ma charakter otwartego forum – udział w nim jest bezpłatny, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja.

Coraz częściej słyszymy i mówimy o kompetencjach. Równie często mierzymy się jednak z pytaniami o to, czym konkretnie są kompetencje, dlaczego są tak ważne i wreszcie, jak rozwijać je u uczennic i uczniów w klasie.

W ramach inicjatywy Projektujemy przyszłość. Edukacja, chcemy zmierzyć się z tym tematem, uporządkować go i co najważniejsze, sprowadzić go do poziomu ważnej dla nas szkolnej praktyki. Chcemy pokazać co, po co i jak warto robić w zakresie rozwijania kompetencji w szkole – wyjaśnia Oktawia Gorzeńska, koordynator grupy „Szkoła kompetencji”.

Chcielibyśmy zaprosić do udziału w spotkaniu oraz wspólnej dyskusji, wszystkich, dla których ważna jest edukacja, szczególnie jej praktyków – nauczycielki i nauczycieli. Zachęcamy was do podzielenia się z nami waszymi pomysłami i przemyśleniami na pierwszym otwartym spotkaniu odbywającym się w ramach inicjatywy Projektujemy Przyszłość. Edukacja, którą rozwijają Wrocławski Park Technologiczny, Fundacja ProMathematica i Fundacja Zaawansowanych Technologii. Odbędzie się ono w piątek 4 marca 2022, o godzinie 17.00 w sali konferencyjnej w budynku DELTA Wrocławskiego Parku Technologicznego, przy ul. Duńskiej 9. W programie spotkania znajdują się interaktywny wykład i dyskusja dotyczące kompetencji w szkole, które poprowadzą Oktawia Gorzeńska i Artur Krawczyk. Dołączcie do nas! Wspólnie projektujmy rozwiązania dla edukacji.

Zarejestruj się na spotkanie!

14 lutego 2022

Udostępnij