Łatwiejsza szkoła. Praktyczne warsztaty już 15 kwietnia!

Łatwiejsza szkoła. Praktyczne warsztaty już 15 kwietnia!

Weź udział w spotkaniu we Wrocławiu!

Zapraszamy na pierwsze w tym roku stacjonarne spotkanie organizowane w ramach inicjatywy Projektujemy przyszłość. Edukacja! Przed nami praktyczne warsztaty dla nauczycieli, rodziców, dyrektorów szkół i wszystkich, którym bliska jest edukacja! Pod hasłem „Łatwiejsza szkoła” widzimy się już 15.04.2023 roku we Wrocławiu.

Kompetencje przyszłości i kondycja psychiczna dzieci w szkole w 2023 roku będą motywem przewodnim pierwszego spotkania z cyklu „Łatwiejsza szkoła”. W trakcie wydarzenia odbędą się praktyczne warsztaty prowadzone przez ekspertów, z których wiele wyniosą dla siebie zarówno pedagodzy, jak i rodzice dzieci w wieku szkolnym. Będzie to m.in. warsztat  „Współpraca i przywództwo – jak wspierać w nich dzieci i młodzież w szkole oraz domu?” , który poprowadzi Dorota Kujawa-Weinke – edukatorka i mentorka w programach i szkoleniach dla nauczycieli poświęconych pracy z błędem, ocenianiu, motywacji, organizacji lekcji. Jest ona współtwórczynią podręczników do języka polskiego do szkoły podstawowej ,,ZamieńMy słowo.” Prowadzi bloga edukacyjnego www.inspirowniaedukacyjna.blogspot.com. Otrzymała tytuł Edukatora Roku 2020 w edycji online.

Kolejny warsztatem będzie szkolenie pt. „Bitwa na głosy – o relacji między rodzicami a szkołą”. Prowadzący je psycholog, mgr Bartłomiej Trzepizur, poruszy zagadnienia takie jak: relacja między rodzicami a szkołą jako instytucją, znaczenie zespołu w poprawie sytuacji dziecka oraz  środowisko i czas jako ważne zmienne.

Bartłomiej Trzepizur to psycholog, socjolog, terapeuta dzieci i młodzieży, trener umiejętności społecznych. współzałożyciel firmy. Specjalizuje się w pracy z pacjentami indywidualnymi, terapii grupowej oraz szkoleniach. Współpracownik naukowy Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej, swoje doświadczenie zdobywał między innymi współpracując z Dziennym Ośrodkiem Psychiatrii i Zaburzeń Mowy dla Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu, Dziennym Ośrodkiem Pomocy Społecznej „Pogodna Jesień” we Wrocławiu oraz Szpitalem im. Św. Antoniego w Ząbkowicach Śląskich, a także prowadząc szkolenia dla firm, biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych i podczas swojej pracy akademickiej.

Rozpoczęcie spotkania zaplanowane jest na godz. 9:30. Potrwa ono do godz. 13:30 i odbędzie się w sali konferencyjnej budynku DELTA Wrocławskiego Parku Technologicznego, przy ul. Duńskiej 9 we Wrocławiu.

Agenda spotkania: 
9:30 – otwarcie wydarzenia
9:45 –  warsztat „Współpraca i przywództwo – jak wspierać w nich dzieci i młodzież w szkole oraz domu”
11:45 – przerwa (15 min)
12:00 – warsztat  „Bitwa na głosy – o relacji między rodzicami a szkołą”
13:00 zakończenie

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona, dlatego wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Uczestnicy wydarzenia otrzymają bezpłatne materiały informacyjne. Chętne osoby będą mogły otrzymać zaświadczenie o udziale w warsztacie.


Spotkanie będzie okazją do zdobycia praktycznej wiedzy oraz nawiązania współpracy i wymiany doświadczeń. Zapraszamy do udziału!

Rejestracja:

30 marca 2023

Udostępnij