Stwórz z nami Plan dla edukacji! Spotkanie online już 4 kwietnia

Zapraszamy na otwarte spotkanie on-line, w ramach którego przedstawimy założenia naszego Planu dla edukacji. Weź udział w konsultacjach społecznych, dzięki którym wspólnie zaprojektujemy przyszłość polskiej szkoły. Odbędą się one 4 kwietnia 2023 roku o 19:00! Wymagana jest rejestracja.

Plan dla edukacji – o co chodzi?

Każdy z nas liczy się dla edukacji i każdy, dla kogo jest ona ważna, może projektować jej przyszłość! Właśnie dlatego zapraszamy do wspólnego działania. Rozpoczynamy prace nad Planem rozwoju polskiej edukacji. Chcemy, by w przyszłości była ona procesem realizowanym łatwiej, praktyczniej i z wizją.

Stawiamy na praktyczne rozwiązania

Plan, który opracujemy będzie opierać się o realne cele, określać sposoby ich realizacji i podawać wskaźniki, które ocenią stan ich wcielania w życie. Będziemy mierzyć postęp prac nad wdrażaniem założeń Planu, tworzyć narzędzia pozwalające na ich wypełnianie i co najważniejsze – gromadzić wokół inicjatywy osoby, dla których liczy się edukacja i które chcą razem z nami zmieniać szkołę. Suma wielu, nawet małych działań, pozwoli nam w dłuższej perspektywie stworzyć edukację przyszłości.

Co najważniejsze, Planu dla edukacji nie stworzymy samodzielnie. Podstawą sukcesu jest dla nas zaangażowanie w  jego przygotowanie osób, które liczą się z edukacją. Właśnie dlatego zapraszamy na spotkanie online. Będą to pierwsze konsultacje społeczne nad naszym Planem, w trakcie których przedstawimy obszary i metodykę działań oraz poprosimy o ich ocenę.

Do spotkania może dołączyć każdy, kto wypełni formularz zgłoszeniowy. Odbędzie się ono na platformie ZOOM, ale nie będzie transmitowane na żywo. Szczegółowa agenda i zasady moderacji dyskusji zostaną przesłane na adres e-mail po rejestracji. Zapraszamy do dyskusji! Na zgłoszenia czekamy do 3 kwietnia 2023 r.

Formularz rejestracji na spotkanie: