Warsztaty Łatwiejsza szkoła – 20.05.2023

Weź udział w spotkaniu we Wrocławiu!

Zapraszamy na drugie spotkanie z cyklu „Łatwiejsza szkoła”, na które zapraszamy nauczycieli, rodziców, dyrektorów szkół i wszystkich, którym bliska jest edukacja! Na praktycznych warsztatach widzimy się już 20.05.2023 roku we Wrocławiu.

Kompetencje przyszłości i nowe technologie, w tym sztuczna inteligencja, motywem przewodnim drugiego spotkania z cyklu „Łatwiejsza szkoła”. W trakcie wydarzenia odbędą się praktyczne warsztaty prowadzone przez ekspertów, z których wiele wyniosą dla siebie zarówno pedagodzy, jak i rodzice dzieci w wieku szkolnym. Będzie to m.in. warsztat  „Jak z wodza stać się przywódcą? Kilka wskazówek dla tych, którzy chcą spróbować”, który poprowadzi Dorota Kujawa-Weinke – edukatorka i mentorka w programach i szkoleniach dla nauczycieli poświęconych pracy z błędem, ocenianiu, motywacji, organizacji lekcji. Jest ona współtwórczynią podręczników do języka polskiego do szkoły podstawowej ,,ZamieńMy słowo”, prowadzi bloga edukacyjnego www.inspirowniaedukacyjna.blogspot.com. Otrzymała tytuł Edukatora Roku 2020 w edycji online. Warsztat będzie dotyczył m.in tego jak rozumieć kompetencję przywództwa, jakie są poziomy przewodnictwa i kontroli, zmiany i zarządzania nią oraz refleksji i wyboru jako filarów świadomego przywództwa.

Kolejny warsztat będzie dotyczył roli nowych technologii, w tym sztucznej inteligencji, w pracy edukacyjnej oraz procesie wychowywania dzieci. Poprowadzi go Konrad Jurga – właściciel firmy Screen By Play, przedstawiciel projektu Roboklocki, informatyk – rozwija ideę Robolocków od kilku lat, ponieważ wie, że ta dziecięca pasja (sam ją miał) może wpłynąć na drogę życiową i całą przyszłą karierę zawodową małych lego-programistów.

Rozpoczęcie spotkania zaplanowane jest na godz. 9:00. Potrwa ono do godz. 14:00 i odbędzie się w sali konferencyjnej budynku DELTA Wrocławskiego Parku Technologicznego, przy ul. Duńskiej 9 we Wrocławiu.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona, dlatego wymagana jest wcześniejsza rejestracja. 

Uczestnicy wydarzenia otrzymają bezpłatne materiały informacyjne. Chętne osoby będą mogły otrzymać zaświadczenie o udziale w warsztacie.


Spotkanie będzie okazją do zdobycia praktycznej wiedzy oraz nawiązania współpracy i wymiany doświadczeń. Zapraszamy do udziału!

Rejestracja: