Webinar: Kto i co liczy się w edukacji?

Za nami konferencja „Liczmy się dla edukacji!” w trakcie której w gronie ponad 100 ekspertów ze świata edukacji – nauczycieli, dyrektorów szkół, przedstawicieli NGO i biznesu, uczniów oraz rodziców, rozmawialiśmy m.in. o tym, dlaczego każdy z nas na równi liczy się dla edukacji! Chcemy kontynuować tą debatę, dlatego zapraszamy na spotkanie online pt. „Kto i co liczy się w edukacji”, które odbędzie się 26.10.2022 roku o 18:00!

Czym jest dobra edukacja? Jakiej edukacji potrzebujemy? Dlaczego każdy z nas na równi liczy się dla edukacji?  Jakie działania mają znaczenie dla rozwoju oświaty? Na te i inne pytania, w formule dzielenia się pokonferencyjnymi refleksjami porozmawiamy z prelegentami, którzy wstąpili w trakcie konferencji „Liczymy się dla edukacji”. Będą nimi:

Agnieszka Pałys

Dyrektor Pionu Prawnego i Organizacyjnego we Wrocławskim Parku Technologicznym, prezes Zarządu Fundacji Pro Mathematica. Poza kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym w obszarze prawnym, mocno zaangażowana w edukację oraz promowanie przedsiębiorczości. Nadzoruje szereg projektów, których celem jest rozwój współpracy pomiędzy sektorem nauki i biznesu. Koordynuje działanie Inkubatorów Przedsiębiorczości, które kompleksowo wspierają nowych przedsiębiorców. Zarządza działalnością Niepublicznego Przedszkole „Technoludek” oraz Centrum Edukacyjnego WPT. Twórczyni programów działalności Fundacji. We współpracy z różnymi podmiotami samorządowymi i prywatnymi realizowała wiele projektów edukacyjnych (m.in. „Młody Przedsiębiorca”, „Młode Wrocławskie Marki”, „Kuźnia Młodego Przedsiębiorcy”, „Poznaj swoje talenty”).

Konrad Ciesiołkiewicz

Prezes Fundacji Orange, zajmujące się edukacją cyfrową, informacyjną i medialną dzieci i młodzieży oraz wspieraniem nauczycielek, nauczycieli oraz liderek i liderów społeczności lokalnych. Kieruje Komitetem Dialogu Społecznego KIG oraz przewodniczy radzie Fundacji Dorastaj z Nami udzielającej pomocy psychologicznej, edukacyjnej, prawnej i socjalnej dla dzieci z rodzin, w których rodzic zginął lub utracił zdrowie pełniąc służbę publiczną. Jest jednym z inicjatorów projektu „Oczyszczalnia” realizowanego przez think tank Laboratorium Więzi, promującej personalizm oraz dialog jako kluczową wartość społeczną i kompetencje. Z wykształcenia jest psychologiem, politologiem oraz doktorem nauk społecznych.

Spotkanie poprowadzi Oktawia Gorzeńska.

Webinar organizowany jest przez Wrocławski Park Technologiczny oraz Fundację Pro Mathematica, które połączyły siły po to, by rozpocząć proces projektowania przyszłości polskiej edukacji, łatwiej, praktyczniej i z wizją.

Formularz rejestracji na webinar: