Wystartował portal Plan dla edukacji

Wystartował portal Plan dla edukacji

Rusza nasz portal www.plandlaedukacji.pl! Wszystko, co związane z Planem dla edukacji i jego realizacją znajdziecie właśnie tam! Na start jest to ponad 400 materiałów w bazie wiedzy i 60 inicjatyw w bazie gotowych rozwiązań, które zostały do nas zgłoszone przez organizacje i osoby z całej Polski, które liczą się z edukacją. 

Portal w prosty sposób nawiguje każdego, kto chce się włączyć w realizację Planu dla edukacji lub po prostu chce zrobić coś dobrego dla polskiej szkoły. Jego częścią jest bazę wiedzy, która będzie stale rozbudowywana, a przyczynić się może do tego każdy, kto zgłosi materiał, który powinien się na niej znaleźć.

Sercem portalu są jednak gotowe rozwiązania – inicjatywy zgłoszone jako działania realizujące Plan dla edukacji. Stale trwa rekrutacja projektów realizujących założenia Planu dla edukacji. Mogą to być zarówno nowe inicjatywy, jak i te z ugruntowaną pozycją. Udział mogą wziąć osoby indywidualne, NGO oraz firmy. Każde działanie jest równie ważne. Trwa też konkurs na najlepsze inicjatywy realizowane w ramach Planu dla edukacji. Do wygrania, w 10 kategoriach, odpowiadających 10 obszarom Planu dla edukacji, będą pakiety wsparcia pozwalające na dalszy rozwój projektu! Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy do 1 września!

23 czerwca 2024

Udostępnij