Zapraszamy na spotkanie „Kompetencje – jak to zrobić?” już 27 maja!

Zapraszamy na spotkanie „Kompetencje – jak to zrobić?” już 27 maja!

Weź udział w spotkaniu we Wrocławiu!

Zapraszamy na kolejne spotkanie poświęcone rozwojowi kompetencji w szkole! Tym razem pod hasłem „Kompetencje – jak to zrobić?” spotkamy się 27 maja 2022 roku o godzinie 17:00 we Wrocławiu. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona, dlatego wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Kolejne, trzecie już spotkanie dedykowane niezwykle ważnemu tematowi rozwoju kompetencji w szkole, poświęcimy na rozmowę o dobrych praktykach, którymi podzielą się z nami nauczyciele i dyrektorzy szkół m.in. z Dolnego Śląska. Tą pełną inspiracji podróż poprowadzą nasi eksperci tworzący grupę „Szkoła kompetencji”, czyli Oktawia Gorzeńska, Artur Krawczyk i Jędrzej Witkowski. Spotkanie będzie okazją do wymiany myśli, refleksji i przydatnych na co dzień praktyk.

Każda z osób biorących udział w spotkaniu, otrzyma pakiet materiałów informacyjnych i zaświadczenie o udziale w wydarzeniu.

Spotkanie organizowane jest w ramach naszej inicjatywy „Projektujemy przyszłość. Edukacja”. Odbędzie się w sali konferencyjnej w budynku DELTA Wrocławskiego Parku Technologicznego, przy ul. Duńskiej 9.

Program wydarzenia

Spotkanie potrwa około 3 godzin, które będą pełne inspiracji i wymiany doświadczeń między prelegentami i uczestnikami wydarzenia!

 • 16:45 – kawa lub herbata na dobry początek
 • 17:00 – Kompetencje – jak to robić?
  Rozmowa o doświadczeniach polskich nauczycieli i dyrektorów szkół w obszarze kompetencji –  dobre codzienne praktyki edukacyjne, kluczowe działania wzmacniające kulturę pracy w placówkach oświatowych.
  Prowadzący: Oktawia Gorzeńska, Artur Krawczyk, Jędrzej Witkowski
 • 17:30 – sesja inspiracyjna „O tym, jak rozwijać kompetencje w praktyce szkolnej”
  Goście specjalni:

  • Jadwiga Zarzeczna-Rosół, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie
  • Monika Rogalińska, nauczyciel matematyki, wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie
  • Agnieszka Ogiegło, wicedyrektor w Szkole Podstawowej nr 7 w Kłodzku, Superbelfer, Ambasador eTwinning
 • 18:30 – przerwa
 • 18:45 – Czy przyszłość da się zaprojektować?
  Rozmowa z Maciejem Potockim, Prezesem Wrocławskiego Parku Technologicznego oraz uczestniczkami i uczestnikami spotkania.
  Prowadzenie: Oktawia Gorzeńska i Artur Krawczyk
 • 19:30 – podsumowanie spotkania 

Zarejestruj się na spotkanie!

28 kwietnia 2022

Udostępnij