Warsztat „Jak efektywnie uczyć w szkole” już 22 kwietnia!

Weź udział w spotkaniu we Wrocławiu!

Zapraszamy do udziału w warsztacie „Jak efektywnie uczyć w szkole?”, który odbędzie się 22 kwietnia 2022 roku o godzinie 17:00 we Wrocławiu. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona, dlatego wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Warsztat „Jak efektywnie uczyć w szkole?” poświęcony będzie rozwojowi kompetencji w szkole! Zapraszamy na niego nauczycielki i nauczycieli oraz praktyków edukacji, którzy chcą poznać efektywne metody uczenia i nauczania w praktyce szkolnej, przydatne w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych. Warsztat organizowany jest w ramach naszej inicjatywy „Projektujemy przyszłość. Edukacja”. Odbędzie się w sali konferencyjnej w budynku DELTA Wrocławskiego Parku Technologicznego, przy ul. Duńskiej 9.

Co zyskasz biorąc udział w warsztacie?

Uczestniczki i uczestnicy warsztatu, który poprowadzą nasi eksperci Oktawia Gorzeńska i Artur Krawczyk, dzięki udziałowi w nim:

  • pogłębią wiedzę na temat potrzeb ucznia,
  • poznają efektywne praktyki uczenia i nauczania,
  • stworzą własne zadania problemowe w modelu interdyscyplinarnym (również z wykorzystaniem technologii),
  • przygotują materiały do pracy z uczniami.

Spotkanie będzie dla nich również okazją do nawiązania współpracy i wymiany doświadczeń z innymi praktykami. Zapraszamy do udziału!

Zarejestruj się na spotkanie!