Liczymy się dla edukacji – policz się razem z nami!

Liczymy się dla edukacji – policz się razem z nami!

Startujemy z naszą nową akcją, dzięki której wspólnie pokażemy, dla jak wielu osób w Polsce ważna jest edukacja! Policz się z nami dla przyszłości polskiej szkoły! Skorzystaj ze stworzonego przez nas formularza, zgłoś siebie lub dowolną osobę czy też organizację działającą na rzecz edukacji (skala i rodzaj działalności nie mają znaczenia) i wspólnie z nami zbuduj pierwszą w Polsce bazę podmiotów, które łączy jeden cel – dobro polskiej szkoły. Dla każdego, kto szuka przestrzeni, w której mógłby działać na rzecz edukacji, będzie ona świetnym źródłem inspiracji i punktem nawiązania nowych, wartościowych kontaktów.

O co chodzi?

Mówi się, że zmianę najlepiej zacząć od siebie. Wierzymy, że ma to znaczenie również w edukacji! Systemowe zmiany sposobów kształcenia dzieci i młodzieży, ich ewolucje, które stawiamy dziś sobie za przykład, zaczynały się od oddolnych ruchów, początkowo małych inicjatyw! Jesteśmy pewni, że wokół polskiej edukacji zgromadzona jest ogromna, choć może jeszcze rozproszona liczba osób, które łączy jeden cel – zmiana edukacji na lepsze. Policzmy się! Zbierzmy w jednym miejscu nasz potencjał i pokażmy, jak jest nas wiele!

Jak to zrobić?

Wystarczy wypełnić formularz dostępny na naszej stronie www. Możesz zgłosić siebie, organizację, w której działasz lub osobę, fundację czy stowarzyszenie, które znasz, wspierasz i doceniasz! Skala czy forma działania nie ma tu znaczenia! My zajmiemy się zbudowaniem pierwsze w Polsce, ogólnodostępnej bazy osób i organizacji działających na rzecz edukacji obejmującej tak lokalnych działaczy i małe stowarzyszenia, jak i influencerów, czy znane fundacje. Pamiętaj, że możesz zgłosić więcej niż jeden podmiot – wystarczy, że wypełnisz nasz formularz kilka razy!

Punktem kulminacyjnym, choć na pewno nie końcem naszej akcji, będzie konferencja, którą właśnie pod tak ważnym hasłem „Liczymy się dla edukacji” organizujemy 7 i 8 października we Wrocławiu. Będziemy na niej rozmawiać o tym, jak dziś działać w szkole i jak projektować jej przyszłość. Bądźcie z nami – razem możemy więcej!

10 sierpnia 2022

Udostępnij