Podstawa programowa, egzaminy i… mity – zapraszamy na webinar z cyklu „Mniej znaczy więcej”

Weź udział w bezpłatnym webinarze!

Przed nami kolejny webinar z cyklu „Mniej znaczy więcej”! Odbędzie się on już 16 listopada 2021 r. o godzinie 18:00. Tym razem porozmawiamy o podstawie programowej, egzaminach i związanymi z tym mitami. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Podstawa programowa, egzaminy i… mity

Egzamin, matura, podstawa programowa – to główne argumenty podnoszone przeciwko zmianom w sposobie prowadzenia lekcji. Owszem istnieją, ale czy muszą być ograniczeniem?

W trakcie czwartego webinaru z cyklu „Mniej znaczy więcej”, wraz z prowadzącymi Oktawią Gorzeńską i Janem Wróblem, przyjrzymy się temu co ważne w edukacji i temu, na co mamy wpływ. Poznamy sposoby praktyków na to, jak dobrze i ciekawie prowadzić lekcje w szkole podstawowej i ponadpodstawowej, niezależnie od tego, czy przygotowujemy uczniów do matury, czy uczymy ich przedmiotu nieobjętego egzaminem.

Aby wziąć aktywny udział w webinarze, należy bezpłatnie zarejestrować się pod tym linkiem.

Kto poprowadzi webinar?

Webinary z cyklu „Mniej znaczy więcej” prowadzą:

  • Oktawia Gorzeńska – absolwentka Leadership Academy for Poland. Była dyrektorka szkoły z mocą zmieniania świata, twórczyni Flagowej Szkoły Microsoft. Członkini Rady Programowej, a także trenerka i doradczyni dyrektorów w projekcie Szkoła dla Innowatora MRPiT oraz MEiN. Twórczyni Akademii Przywództwa Edukacyjnego, współinicjatorka platformy EduLab oraz ogólnopolskiego ruchu #wiosnaedukacji. Autorka poradników dla dyrektorów i nauczycieli z zakresu edukacji zdalnej i innowacji.
  • Jan Wróbel – dziennikarz, publicysta, nauczyciel historii, współzałożyciel 1 Społecznego Liceum Ogólnokształcącego „Bednarska” w Warszawie, dyrektor tej szkoły w latach 2004 – 2013. Współpracownik Radia TOK FM oraz Dziennika Gazety Prawnej. Autor i współautor podręczników szkolnych oraz książek popularyzujących historię. Ostatnio wydał „Grunwald 1410. Świętością nie wygrasz” oraz bajkę „Nie było telefonów? O ojcach, córkach i wynalazkach”.

Webinar organizowany jest przez Wrocławski Park TechnologicznyFundację Pro Mathematica oraz Fundację Zaawansowanych Technologii, które połączyły siły po to, by rozpocząć proces projektowania przyszłości polskiej edukacji, łatwiej, praktyczniej i z wizją.

Zobacz nagranie webinaru:

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Polityka prywatności.
Wyrażam zgodę

Obejrzyj wcześniejsze webinary:

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Polityka prywatności.
Wyrażam zgodę
For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Polityka prywatności.
Wyrażam zgodę