Stwórz z nami strategię przyszłości polskiej edukacji!

Stwórz z nami strategię przyszłości polskiej edukacji!

Każdy z nas liczy się dla edukacji i każdy, dla kogo jest ona ważna, może projektować jej przyszłość! Właśnie dlatego zapraszamy Was do wspólnego działania. Rozpoczynamy pracę nad strategią rozwoju polskiej edukacji. Chcemy, by w przyszłości była ona procesem realizowanym łatwiej, praktyczniej i wizją.

Działajcie razem z nami! Wspólnie stwórzmy strategię polskiej edukacji. Dla nas krok pierwszy to zebranie Waszych pomysłów, opinii, wizji! Możecie nam je przekazać wypełniając formularz dostępny na naszej stronie www.


Nasza strategia nie będzie długim, niepraktycznym dokumentem!

Strategia, którą opracujemy będzie opierać się o realne cele, określać sposoby ich realizacji i podawać wskaźniki, które ocenią stan ich realizacji. Będziemy mierzyć postęp prac nad realizacją założeń strategii, tworzyć narzędzia pozwalające na ich wypełnianie i co najważniejsze – gromadzić wokół inicjatywy osoby, dla których liczy się edukacja i chcą razem z nami zmieniać polską szkołę. Suma wielu, nawet małych działań pozwoli nam w dłuższej perspektywie stworzyć edukację przyszłości.

24 stycznia 2023

Udostępnij