Czas na działanie!

Strategia przyszłości polskiej edukacji

Stwórz ją razem z nami!

O co chodzi?

Każdy z nas liczy się dla edukacji i każdy, dla kogo jest ona ważna, może projektować jej przyszłość! Właśnie dlatego zapraszamy Was do wspólnego działania. Rozpoczynamy pracę nad strategią rozwoju polskiej edukacji. Chcemy, by w przyszłości była ona procesem realizowanym łatwiej, praktyczniej i wizją.

Działajcie razem z nami! Wspólnie stwórzmy strategię polskiej edukacji. Dla nas krok pierwszy to zebranie waszych pomysłów, opinii, wizji.

Nasza strategia nie będzie długim, niepraktycznym dokumentem

Strategia jaką opracujemy będzie opierać się o realne cele, określać sposoby ich realizacji i podawać wskaźniki, które ocenią stan ich realizacji. Będziemy mierzyć postęp prac nad realizacją założeń strategii, tworzyć narzędzia pozwalające na ich wypełnianie i co najważniejsze – gromadzić wokół inicjatywy osoby, dla których liczy się edukacja i które chcą razem z nami zmieniać szkołę. Suma wielu, nawet małych działań pozwoli nam w dłuższej perspektywie stworzyć edukację przyszłości. 

Stwórz z nami strategię. Pierwszy krok to odpowiedź na poniższe pytania!

Jak zaprojektować przyszłość polskiej edukacji?

Czy w przyszłości byłbyś/byłabyś zainteresowany/a społecznym udziałem w pracach koncepcyjnych nad strategią? *
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Wrocławski Park Technologiczny newsletterów, w tym informacji handlowych na podany adres e-mail.
Oświadczam, iż zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności Wrocławskiego Parku Technologicznego oraz akceptuję jej postanowienia. *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w związku z działaniami realizowanymi w ramach inicjatywy Projektujemy przyszłość. Edukacja organizowanym przez Wrocławski Park Technologiczny. *

Administratorem Państwa danych osobowych jest Wrocławski Park Technologiczny S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Muchoborskiej 18. Państwa dane osobowe przetwarzane będą na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez WPT zgodnie z 6 ust 1 lit. f) RODO, tj. do celów marketingu bezpośredniego, obejmującego wszelkie działania promujące produkty oraz usługi, znajdujące się w ofercie WPT, w tym także do prowadzenia korespondencji, przesyłania newsletterów oraz zaproszeń na wydarzenia organizowanie przez WPT. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą upoważnieni pracownicy/współpracownicy WPT oraz inne podmioty przetwarzające dane w imieniu WPT na podstawie odrębnych umów powierzenia. Państwa dane osobowe będą przechowywane do czasu wyrażenia przez Państwo sprzeciwu wobec przetwarzania. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych osobowych, prawo sprostowania oraz usunięcia danych osobowych, prawo ograniczenia przetwarzania danych osobowych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu. Mając na uwadze podstawę prawną oraz przyjęte sposoby przetwarzania danych osobowych nie przysługuje Państwu prawo do przenoszenia danych osobowych. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie przez Państwo danych osobowych jest dobrowolne. Państwa dane będą przetwarzane w sposób niezautomatyzowany oraz zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania., które jednakże nie będzie skutkować podjęciem w stosunku do Państwa jakichkolwiek decyzji, jak również nie będzie powodować dla Państwa skutków prawnych, czy też w jakikolwiek inny sposób istotnie wpływać na Państwa sytuację.

Więcej informacji na temat zasad przetwarzania danych osobowych przez WPT znajdą Państwo na stronie internetowej : http://www.projektujemyprzyszlosc.pl/polityka-prywatnosci/ We wszelkich sprawach dotyczących Państwa danych osobowych mogą Państwo kontaktować się pod numerem telefonu +48 71 798 58 00.

Zainspiruj się!

Pobierz materiały z
konferencji „Liczymy się dla edukacji”!

„Projektujemy przyszłość edukacji”
Materiał z konferencji „Liczymy się dla edukacji”

Ponad 100 stron praktycznej wiedzy, materiałów warsztatowych i wskazówek na temat tego, jak każdy z nas może zmieniać polską edukację. Pobierz nasz materiał i zyskaj dostęp do nagrań z konferencji.

Zainspiruj się i twórz z nami strategię dla polskiej edukacji! 

Organizatorzy

Kontakt

Katarzyna Wolniak - specjalista ds. Promowania Nauki i Przedsiębiorczości we Wrocławskim Parku Technologicznym

Organizacja, udział, współpraca

Katarzyna Wolniak

katarzyna.wolniak@projektujemyprzyszlosc.pl
+48 781 871 634

Media

Marta Bodys

martabodys@insightpr.pl
+48 570 484 604